درباره ما

 

آلند به عنوان یک موسسه فعال در زمینه روابط عمومی و اطلاع رسانی، در حال حاضر امور روابط عمومی سندیکای تولیدکنندگان مواد دارویی، شیمیایی و بسته بندی دارویی و همچنین انجمن داروسازان ایران را بر عهده دارد. فعالیت‌های این موسسه شامل دو بخش مهم «رسانه‌ای-مطبوعاتی» و «رویدادها» می‌شود که مشروح آن در ادامه آمده است:

  • بخش رسانه‌ای و مطبوعاتی

اهم فعالیت‌های موسسه آلند در بخش رسانه‌ای و مطبوعاتی به دو حوزه انتشار مجلات و پایگاه‌ خبری اینترنتی و شبکه‌های خبری مجازی اختصاص دارد. از جمله نشریاتی که توسط تیم تحریریه این مجموعه گردآوری و چاپ می‌شود شامل موارد زیر است:

1- شیمی دارو

2- پیام انجمن داروسازان ایران

3 -Export Marketing

 

همچنین سایت خبری "فارمانیوز" جزء معدود رسانه‌های خبری تخصصی در حوزه دارو می‌باشد که برای دفاع از کیان داروسازان خدوم کشور و متخصصین تولید دارو و محصولات وابسته و همچنین داروسازان فعال در نظام توزیع از سال 97 فعالیت خود را آغاز نموده است.

 

  • رویدادها (همایش و نمایشگاه):

موسسه آلند با داشتن تیم مجرب و جوان اقدام به برگزاری رویدادهای مختلف در سطح کشور می‌نماید. از ابتدای آغاز به فعالیت تا کنون رویدادهای مختلفی توسط موسسه آلند برگزار شده است که در ادامه ذکر می‌گردد:

1- نمایشگاه بین المللی فارماپک خاورمیانه

2- سمینار تخصصی تناسب اندام

3- همایش ملی روز داروسازی

4- همایش جایزه دادمان

5- نمایشگاه بین المللی فارمکس خاورمیانه

6-همایش‌ها و مراسم‌های مرتبط با سندیکای تولید کنندگان مواد دارویی

6- حضور در نمایشگاه‌های بین المللی

 

گروه پک لند:

پک لند در سال 96 به عنوان یکی از تیم‌های تخصصی همکار در موسسه آلند شروع به فعالیت کرد. این گروه تا کنون توانسته است با تحقیقات و بررسی‌های تخصصی بازاریابی و با توجه به نیازهای مشتریان، پروژه‌های تبلیغاتی منحصر به فردی را در صنعت داروسازی ایران پیاده‌سازی و اجرا نماید و خدمات ارزشمندی را به مشتریان خود ارائه نماید.

 

حوزه فعالیت تخصصی گروه پک لند ساخت تیزر و فیلم تبلیغاتی، موشن گرافیک، طراحی لوگو، کاتالوگ، بروشور، پوستر برای شرکت‌های مختلف به خصوص شرکت‌ها و انجمن‌های فعال در صنعت داروسازی است. همچنین با شعار «ایده، خلاقیت و تمایز» همواره سعی کرده است، بسته‌بندی‌های جذاب و اقلام تبلیغاتی منحصر به فرد و مناسب چرخه تولید محصولات مشتریان خود را تکمیل نماید.

 

گروه پرولند:

پرولند نام یکی دیگر از تیم‌های همکار در موسسه آلند است که در راستای توانمندسازی و ارتقاء سطح دانش تخصصی صنعتگران عرصه داروسازی ایران تلاش می‌کند. این گروه علاوه بر برگزاری سمینارهای آموزشی در فضاهای عمومی مانند دانشگاه‌ها و موسسات علمی، در زمینه طراحی و اجرای کارگاه‌های تخصصی در محیط شرکت‌ها و کارخانجات داروسازی تجربه دارد.